BETPAS489 BAHİS PLATFORMLARI

Turcijas futbola izlase, drausmīga spēle ar Norvēģiju 3: 0, bet otrā grupa sākās ar divām Pasaules kausa kvalifikācijas grupām.


KO SAKA LINNES?

Norvēģijas labās malas aizsargs pirms spēles Galatasaray pussargs Martins Linness “ Haaland vienmēr runāja ģērbtuvē Turcijā. Es domāju, ka Turcija no viņa baidās.” viņa paskaidrojumi pievērsa uzmanību.

BURAKA ATBILDE

Atbildot uz Linnesa komentāriem, Buraks Jilmazs sacīja: “Mūsu aizsardzību veido labākie spēlētāji. Halalanda ir arī augstākā līmeņa spēlētājs. Mēs ne no viena nebaidāmies, neviens no mums nebaidās. Ļaujiet mums mierīgi turpiniet ceļu. Mūsu pretinieks ir kvalitatīvs. Mums ir spēlētāji, mūsu cieņa ir bezgalīga, taču līdz šodienai mēs nekad nevienu nebaidījāmies. “ izmantoja vārdus.

Pēc tam, kad Turcija ar 3: 0 uzvarēja Norvēģijas spēli, seko viņa sieva Elisabeth Martin Linnes Haugen, kura tika atrasta pārsteidzoša koplietošanas Twitter kontā. Haugens, abi Linnes, viņš precizēja, kas rada manas sievas atzīšanos par Turcijā konstatētajiem notikumiem.

“Viņa vārdi bija savīti”

“Es domāju, ka Martina vārdi tika sagrozīti. Patiesībā tas bija tas, ko viņš tur gribēja pateikt: Haaland, Norvēģijas labākajiem spēlētājiem mūsdienās (runājot ar viņu visiem Eiropā) un laukumam pret Turciju vajadzētu veikt papildu aizsardzības pasākumus ( Apsveicam. Vienīgais, ko mēs šodien Norvēģijā uzzinājām: Turcijas līga, daudz labākā stāvoklī, nekā jūs domājat norvēģi. “

<

Betpas489 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

10 Comments on BETPAS489 BAHİS PLATFORMLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: