BETPAS499 BONUS SUNAN SİTELER

Nisan 19, 2021 1

„MKE Ankaragücü“ sostinės derbyje 34-ąją „Super League“ savaitę susitiko su Gençlerbirliği. Rungtynėse, kurių pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčio, ​​geltonai tamsiai mėlyna komanda pirmavo, kai 66-ąją minutę Emre Güral atliko baudos smūgį. 70-aisiais kamuolys, pataikęs į Ardą Kızıldağ sparčiai augančioje „Ankaragücü“ atakoje, susitiko su tinklu ir skirtumas padidėjo iki dviejų. KARTUS JAUNIMO PASTANGOS NETURI REZULTATO Genclerbirligi, BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS499 CANLI BAHİSLER

Nisan 19, 2021 1

Nella 34a settimana della Super League, il Beşiktaş ha sconfitto il BB Erzurumspor con il punteggio di 4-2 in trasferta il giorno prima. Il video girato dallo studente delle superiori Hamza Yıldırım, andato allo stadio Kazım Karabekir, dove si giocherà la partita con i suoi due amici, 2 giorni prima della partita, che riguarda sia BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS499 KAÇAK SİTELER

Nisan 18, 2021 2

Sulmuesi norvegjez 20-vjeçar i Borussia Dortmund Erling Haaland është bërë një nga lojtarët më të njohur të futbollit në tregun evropian të transferimeve me golat e tij. Karakteristikat e panjohura të Haaland, ku garuan skuadra të tilla si Barcelona, ​​Real Madrid, Manchester City, Chelsea dhe Liverpool. Alf-Ingve Berntsen, trajneri i parë i Haaland, foli për BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS499 GİRİŞİ NASIL

Nisan 18, 2021 0

Eksitimi i fundit do të përjetohet edhe një herë në Copa del Rey, një nga trofetë më të vjetër të Spanjës. Finalja e Kupës së Mbretit Spanjoll 2020-2021, e cila do të sjellë Athletic Bilbao dhe Barcelona kundër njëri-tjetrit, do të luhet në Sevilla Olympic Stadium nesër në 22.30 dhe do të transmetohet nga Tivibu BETPAS YAZI DEVAMI…

1 2 3 4 5 6 67