BETPAS499 GİRİŞİ NASIL

Nisan 18, 2021 7

Eksitimi i fundit do të përjetohet edhe një herë në Copa del Rey, një nga trofetë më të vjetër të Spanjës. Finalja e Kupës së Mbretit Spanjoll 2020-2021, e cila do të sjellë Athletic Bilbao dhe Barcelona kundër njëri-tjetrit, do të luhet në Sevilla Olympic Stadium nesër në 22.30 dhe do të transmetohet nga Tivibu BETPAS YAZI DEVAMI…