BETPAS499 GİRİŞİ NASIL

Nisan 18, 2021 7

Eksitimi i fundit do të përjetohet edhe një herë në Copa del Rey, një nga trofetë më të vjetër të Spanjës. Finalja e Kupës së Mbretit Spanjoll 2020-2021, e cila do të sjellë Athletic Bilbao dhe Barcelona kundër njëri-tjetrit, do të luhet në Sevilla Olympic Stadium nesër në 22.30 dhe do të transmetohet nga Tivibu BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS499 KAÇAK BAHİSLE GELİR ELDE ET

Nisan 18, 2021 6

Unmittelbar nach dem Spiel zwischen Real Madrid und Barcelona, ​​das sich in den Kameras und Mikrofonen widerspiegelte, trat es in Spanien in den Vordergrund. WORT NACH MODRIK Nachdem Real Madrid mit 2: 1 gewonnen hatte, wurden die Kapitäne beider Teams, Pique und Modric, von den Kameras erfasst. Pique, der während des Spiels ein Stellvertreter war, BETPAS YAZI DEVAMI…