BETPAS499 KAÇAK SİTELER

Nisan 18, 2021 8

Sulmuesi norvegjez 20-vjeçar i Borussia Dortmund Erling Haaland është bërë një nga lojtarët më të njohur të futbollit në tregun evropian të transferimeve me golat e tij. Karakteristikat e panjohura të Haaland, ku garuan skuadra të tilla si Barcelona, ​​Real Madrid, Manchester City, Chelsea dhe Liverpool. Alf-Ingve Berntsen, trajneri i parë i Haaland, foli për BETPAS YAZI DEVAMI…