BETPAS501 ÖDEME YÖNTEMLERİ NELERDİR

Nisan 24, 2021 6

Suat Kaya, një nga ish lojtarët e Galatasaray dhe aktualisht trajner i Tuzlaspor, mori pjesë në një program në Youtube. Duke folur për Sergen Yalçın dhe Fatih Terim, Kaya ndau mendimet e tij. “DETYRA IME PAS LARG AFATIN” Suat Kaya, duke deklaruar se nëse një ofertë vjen nga Galatasaray një ditë, ai do të vrapojë BETPAS YAZI DEVAMI…